Braniewo: Kolejne osoby zatruły się dopalaczami

Braniewo: Kolejne osoby zatruły się dopalaczami

Braniewscy policjanci dwukrotnie interweniowali wobec mężczyzn, u których stwierdzono objawy zatrucia dopalaczami. Pierwszy z nich wzywał pomocy klęcząc na ulicy, drugi sam zgłosił się na szpitalną izbę przyjęć w obawie o swoje zdrowie. Kryminalni wyjaśniają teraz w jaki sposób mężczyźni weszli w posiadanie tych środków.

W ciągu ostatniego tygodnia policjanci odnotowali 4 przypadki zatruć dopalaczami na terenie Braniewa. Na początku zeszłego tygodnia do szpitala trafił 17-latek z objawami zatrucia dopalaczami, a w weekend jego los podzielił 22-latek zażywając nieznane substancje, które zamówił przez internet.
Wczoraj około godz. 18. oficer dyżurny braniewskiej policji został powiadomiony o tym, że przy budynku na ul. Kościuszki leży jakaś osoba. Patrol wysłany na miejsce zastał tam mężczyznę, który krzykiem, klęcząc z bólu, wzywał pomocy. 35-latek przyznał się policjantom, że zażył dopalacze. Funkcjonariusze wezwali pogotowie, które zabrało mężczyznę do szpitala na odtrucie.
Zaledwie 3 godziny później funkcjonariusze otrzymali informację, że na izbie przyjęć jest kolejna osoba, u której także wystąpiły objawy zatrucia dopalaczami. 29-latek w rozmowie z policjantami oznajmił, że nic nie pamięta poza tym, że kilka chwil wcześniej wypalił zielony proszek. Decyzją lekarza mężczyzna pozostał w szpitalu.

http://www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl/ol/aktualnosci/12035,Braniewo-Kleczac-z-bolu-wzywal-pomocy-Kolejne-zatrucia-dopalaczami.html

Previous Prezydent Olsztyna wydał oświadczenie w sprawie pozwu hiszpańskiej FCC Construction
Next Ełk: Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym

You might also like

Wiadomości Region

Uchodźcy z Mariupola i Donbasu kończą kurs języka polskiego

Uchodźcy ze wschodniej Ukrainy – przebywający w ośrodkach w Rybakach i Łańsku na Warmii – kończą kurs języka polskiego, który ma przygotować ich do samodzielnego życia w naszym kraju. W

Wiadomości Region

Nidzica: Zarzuty dla pracowników stacji kontroli pojazdów

Zarzuty przyjmowania łapówek i poświadczenia nieprawdy postawiła prokuratura dwóm diagnostom ze stacji kontroli pojazdów w Nidzicy. Są podejrzani o to, że bez przeprowadzenia badań dokonywali wpisów do dowodów rejestracyjnych o

Wiadomości Region

Weekend na drogach regionu

Policjanci z województwa warmińsko-mazurskiego, pracowali przy kilku wypadkach drogowych oraz kilkunastu kolizjach drogowych. Niestety jedno zdarzenie zakończyło się śmiercią kierującego.   Do śmiertelnego wypadku doszło w sobotę około godziny 11:00 w miejscowości Wityny.