Cztery osoby zginęły w wypadku koło Nidzicy

Cztery osoby zginęły w wypadku koło Nidzicy

Cztery osoby zginęły dzisiaj w wypadku na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Rączki koło Nidzicy, jedna osoba jest ciężko ranna – poinformowała policja. Droga na tym odcinku jest zablokowana.
Do wypadku doszło przed godziną siódmą. Prawdopodobnie na śliskiej nawierzchni kierowca samochodu osobowego Renault stracił panowanie nad pojazdem i uderzył bokiem w nadjeżdżającego z naprzeciwka busa.
Cztery osoby jadące samochodem osobowym – dwóch mężczyzn i dwie kobiety zginęli na miejscu, piąta osoba jest w stanie ciężkim. Została zabrana przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

https://olsztyn.onet.pl/wypadek-w-zaluskach-cztery-osoby-nie-zyja/z3cchw5

Previous Województwo warmińsko-mazurskie otrzyma prawie 30 mln złotych na rozwój dróg
Next Forum Rozwoju Olsztyna wnioskuje do prezydenta w sprawie budżetu obywatelskiego

You might also like

Wiadomości Region

Bartoszyce: 58 – latek wpadł w furię z powodu serialu

Do policyjnego aresztu trafił 58-latek, który agresywnie zachowywał się wobec swojej żony. Mężczyzna zdenerwował się, bo kobieta oglądała polski serial i uszkodził telewizor. Policjanci odizolowali awanturnika. Teraz sprawdzają sytuację rodziny.

Wiadomości Region

Ślady na śniegu zaprowadziły wprost do włamywaczy

Policjanci z Elbląga odnaleźli sprawców włamania do hurtowni akumulatorów samochodowych po śladach butów na śniegu. Dzięki temu szybko trafili do domu podejrzanych mężczyzn i odzyskali skradzione akumulatory. Do policyjnego aresztu

Wiadomości Region

Ewa Kopacz odwiedziła Pasłęk, Iławę i Olsztynek

Premier Ewa Kopacz spędziła poniedziałek z wizytą na Warmii i Mazurach. Szefowa rządu odwiedziła Pasłęk, Iławę i Olsztynek. Swoją wizytę na Warmii i Mazurach premier Ewa Kopacz rozpoczęła w Pasłęku.