Cztery osoby zmarły z wychłodzenia w ciągu jednej doby
Cztery osoby zmarły z powodu wychłodzenia organizmu – poinformowało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. RCB ostrzega, że najbliższe dni będą mroźne. 1. stopień zagrożenia w związku z silnym mrozem obowiązuje w czterech województwach – podaje Instytut Gospodarki i Meteorologii Wodnej.
Alerty ze względu na mróz dziś dotyczą Podkarpacia, Małopolski, Warmii i Mazur oraz Podlasia. IMGW zaleca ostrożność oraz śledzenie komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.
Wczoraj w związku z silnym mrozem śmierć poniosły cztery osoby. Centrum zachęca, by informować o osobach mogących potrzebować pomocy pod numerem alarmowym 112.
https://pogoda.onet.pl/artykuly/cztery-osoby-zmarly-z-powodu-wychlodzenia-organizmu/e6jxlce
You might also like
Trwa śledztwo w sprawie nielegalnych odpadów z Wielkiej Brytanii
Trwa śledztwo w sprawie 220 ton odpadów z Wielkiej Brytanii, które trafiły do Polski nielegalnie pod pozorem przeznaczenia ich do recyklingu – podała dziś elbląska policja. Według śledczych zostaną one
Donald Tusk ponownie przewodniczącym Rady Europejskiej
Przywódcy państw UE ponownie wybrali w czwartek Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej. Postanowili o tym liderzy UE na szczycie w Brukseli. Na byłego polskiego premiera głosowało 27 unijnych przywódców.
Sejm udzielił wotum zaufania rządowi
Sejm udzielił w środę wieczorem wotum zaufania rządowi Donalda Tuska. Za wnioskiem było 237 posłów, przeciw wyrażeniu wotum zaufania – 203, nikt nie wstrzymał się od głosu. Gabinet Tuska poparli

