Energetycy wciąż usuwają awarie po sobotnich burzach, które przeszły nad regionem
Energetycy wciąż usuwają awarie po sobotnich burzach, które przeszły nad warmińsko-mazurskiem.
Bez prądu pozostaje około 400 odbiorców. W szczytowym momencie bez prądu pozostawało około dwóch tysięcy odbiorców. Wszystkie stacje energetyczne działają już w Olsztynie oraz w okolicach Elbląga i Braniewa. Jednak nie wszyscy mieszkańcy województwa mają prąd.
Od wczoraj strażacy usunęli z dróg ponad 100 powalonych przez nawałnicę drzew. W sobotę po godz. 19 stacja meteorologiczna w Mikołajkach zanotowała rekordowo silny, jednorazowy poryw burzowy: prędkość wiatru osiągnęła 133 km/h.
Dzisiaj burze nie są przewidywane, ale wieje silny wiatr, odczuwany szczególnie na jeziorach.
http://wiadomosci.onet.pl/olsztyn/na-warmii-i-mazurach-trwa-usuwanie-awarii-po-burzach/455lv1
You might also like
Ełk: Sąd zdecydowł o aresztowaniu 41-letniego Algierczyka i 26-letniego Tunezyjczyka
Na trzy miesiące do aresztu trafi 41-letni Algierczyk, podejrzany o zabójstwo 21-letniego Daniela w noc sylwestrową w Ełku. Decyzję o areszcie, na wniosek prokuratury, podjął sąd rejonowy w Ełku. Wcześniej
Osiem osób, w tym dwoje dzieci, zostało rannych w wypadku na krajowej „15”
Osiem osób, w tym dwoje dzieci, zostało rannych w wypadku na krajowej „15” w województwie warmińsko-mazurskim. Bus zderzył się tam z samochodem osobowym. Do zdarzenia doszło w miejscowości Bratian niedaleko
Nowe połączenie z lotniska w Szymanach
Port Lotniczy Olsztyn-Mazury w Szymanach uruchomił nowe atrakcyjne połączenie. 27 marca odbył się inauguracyjny lot do Lwowa na Ukrainie. Rejsy odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty.