Fatalny finał dyskusji o polityce

Fatalny finał dyskusji o polityce

Najpierw do szpitala, a następnie do policyjnego aresztu trafił mężczyzna, który pokłócił się ze znajomym o Prezydenta Rosji. 58-latek pobił swojego kolegę do nieprzytomności. Myśląc, że go zabił postanowił popełnić samobójstwo. Kiedy nagle 62-latek ocknął się, pogodzony już ze śmiercią kolegi 58-latek, postanowił go „dobić”. Całą awanturę zakończyli policjanci wezwani przez zaniepokojonych hałasem sąsiadów.

 

W czwartek, na olsztyńskim Zatorzu,  dwóch mężczyzn w trakcie libacji alkoholowej pokłóciło się o Prezydenta Rosji. Jeden z nich nie mógł wytrzymać narastającej w nim frustracji i pobił swojego kolegę do nieprzytomności.
58-latek myśląc, że zabił swojego kompana “od butelki” chciał odebrać sobie życie. W trakcie samookaleczania się jego znajomy nagle “ożył”. To nie spodobało się Krzysztofowi A., który pogodził się już ze “śmiercią” 62-latka. Postanowił dokończyć swoje “dzieło”. Na szczęście odgłosy awantury zaniepokoiły sąsiadów, którzy wezwali na miejsce patrol policji.  Obaj mężczyźni potrzebowali pomocy medycznej. Zostali przetransportowani do szpitala. Obaj byli pijani – każdy z nich miał ponad 3 promile alkoholu w organizmach.
58-latek po ustaleniu wszystkich okoliczności zdarzenia prosto z placówki zdrowia trafił do policyjnej celi. W miniony weekend usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

http://www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl/ol/aktualnosci/26252,Olsztyn-Najpierw-pobil-kolege-a-nastepnie-usilowal-odebrac-sobie-zycie-to-efekt-.html

Previous 24 - latka wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle i potrąciła pieszego
Next Forum Rozwoju Olsztyna wygrało w sądzie z MPEC

You might also like

Wiadomości Olsztyn

Policja dotarła do matki, która zostawiła dzieci w “oknie życia”

Po anonimowym telefonie policja dotarła do matki, która w niedzielę pozostawiła dwoje dzieci w “oknie życia” w Olsztynie. Kobieta wyjaśniła powody swojej decyzji; o dalszym losie rodziny zdecyduje sąd rodzinny

Wiadomości Olsztyn

Przewodniczący jednej z komisji wyborczych przyszedł do pracy pod wpływem alkoholu

Trwają wybory do europarlamentu. W Polsce, jak i w 20 innych krajach UE, wybieramy dziś przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. Lokale wyborcze w naszym kraju otwarte zostały o godzinie 7, a

Wiadomości Olsztyn

Europejska majówka w Olsztynie – sprawdź program

1 maja warto skorzystać z uniobusa, który zawiezie mieszkańców Olsztyna do miejsc wartych zwiedzenia. Majówka rozpocznie się o godz. 9.00. Po Olsztynie będą kursowały dwa autobusy, które dowiozą zwiedzających do