Z jeziora Ukiel wyłowiono ciało 66 – latki

Z jeziora Ukiel wyłowiono ciało 66 – latki

Prokuratura bada sprawę utonięcia kobiety w jeziorze Ukiel

Policja i prokuratura wyjaśniają, jak doszło do utonięcia kobiety w jeziorze Ukiel w Olsztynie. Dryfujące ciało zauważył przypadkowy mężczyzna.

Mieszkaniec Olsztyna podczas spaceru wzdłuż ulicy Jeziorna zobaczył unoszące się na tafli jeziora ciało. Od razu poinformował policję.Na miejsce pojechał patrol oraz strażacy, którzy wydobyli ciało z wody.
Okazało się, że to ciało 66-letniej kobiety. Kilka minut przed tym zgłoszeniem do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie przyszedł jej syn, by zgłosić zaginięcie matki. To pierwszy w tym sezonie przypadek utonięcia.

http://wiadomosci.onet.pl/olsztyn/olsztyn-z-jeziora-wylowiono-zwloki-policja-wyjasnia-okolicznosci/pnrt5w

Previous Katastrofa samolotu pasażerskiego nad Egiptem
Next 9 - latka trafiła do szpitala po potrąceniu przez samochód

You might also like

Wiadomości Olsztyn

W Olsztynie zainaugurowano kampanię “Wolni – Niewolni”

Zebranie pieniędzy na pomoc ofiarom handlu ludźmi w Afryce jest celem kampanii “Wolni – Niewolni”, którą zainaugurowano w piątek w Olsztynie. Aukcje, koncerty i akcje informacyjne będą się odbywać na

Wiadomości Olsztyn

Urząd Miasta z nagrodą za kampanię promocyjną popularyzującą Kopernika

Urząd Miasta z nagrodą za kampanię promocyjną popularyzującą postać Mikołaja Kopernika. Na gali podsumowującej Konkurs PRO Warmia i Mazury 2017, która odbyła się w czwartek w Iławie, projekt “Całoroczna kampania

Wiadomości Olsztyn

Zmarł ksiądz infułat Julian Żołnierkiewicz

W Olsztynie zmarł ksiądz infułat Julian Żołnierkiewicz. Miał 82 lata, posługę kapłańską pełnił od 57 lat. Ksiądz Żołnierkiewicz był kapelanem Solidarności, proboszczem parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa, duszpasterzem akademickim i