Kolejna awaria tramwajowa w Olsztynie
Kolejna awaria tramwajowa w Olsztynie. W sobotę pękła szyna na torowisku przy ulicy Płoskiego. Pasażerowie muszą liczyć się z utrudnieniami, bo wprowadzono też zmiany w kursowaniu tramwajów.
Wyłączony z ruchu został odcinek sieci tramwajowej od Płoskiego przez Witosa do Kanta w obu kierunkach. Linia nr 1 kursuje od Wysokiej Bramy do Kortowa, natomiast linia nr 2 jeździ od przystanku Sikorskiego-Wilczyńskiego do Galerii Warmińskiej. Tramwaje tej linii kursują wahadłowo w obu kierunkach po jednym torze co 15-20 minut. “Trójka”, która kursuje od Dworca do Kortowa, jeździ bez zmian.
http://wiadomosci.onet.pl/olsztyn/w-olsztynie-pekla-kolejna-szyna-tramwajowa/4f2d9v
You might also like
24 – latek zatrzymany za nawoływanie do zabójstwa prezydenta Olsztyna
Zarzut publicznego nawoływania do popełnienia zbrodni zabójstwa oraz posiadanie znacznych ilości marihuany przedstawiła prokuratura 24-letniemu mieszkańcowi Olsztyna. Mężczyzna w internecie nawoływał do zabójstwa prezydenta tego miasta. Wczoraj po południu policjanci
Naukowcy z UWM budują nadajnik lokalizujący wraki samolotów
Naukowcy z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego budują prototyp nadajnika naprowadzającego służby poszukiwawcze na miejsce katastrof lotniczych budują. To urządzenie, które w oparciu o sygnały satelitarne, ma z dużą dokładnością wskazywać lokalizację wraku.
W weekend nastąpi zmiana ruchu przy Dworcu Głównym
W związku z budową zintegrowanego węzła przesiadkowego przy Dworcu Głównym w Olsztynie, w nocy z soboty na niedzielę (12/13 kwietnia) zmieniona zostanie tam organizacja ruchu. Zmiana związana jest z układaniem