Na jeziorze Wałpusz znaleziono łódź ze zmarłym mężczyzną

Na jeziorze Wałpusz w powiecie szczycieńskim znaleziono w trzcinach dryfującą łódź, w której był zmarły mężczyzna – poinformowała straż pożarna w Olsztynie.

Dyżurny straży pożarnej w Olsztynie poinformował, że w sobotę przypadkowe osoby zauważyły w trzcinach na jeziorze Wałpusz dryfującą łódź wiosłową. W środku strażacy zauważyli ciało mężczyzny.

Oficer prasowa policji w Szczytnie Izabela Cyganiuk powiedziała, że zmarłym jest prawdopodobnie starszy mężczyzna, jego tożsamość nie jest jeszcze znana. Prawdopodobnie przyjechał na ryby motorowerem.

Na miejsce przyjechała straż pożarna , która wyciąga łódź na brzeg.

Policja na razie nie potrafi stwierdzić, czy ktokolwiek zgłosił zaginięcie mężczyzny.

https://www.onet.pl/informacje/onetolsztyn/jezioro-walpusz-znaleziono-dryfujaca-lodz-ze-zmarlym/2hpzv03,79cfc278
Previous Trwają poszukiwania 18 - letniego obywatela Szwecji
Next Olsztyńska policja pomogła kierowcy na autostradzie we Francji

You might also like

Wiadomości Kraj

“Młodzi głosują” w ponad 900 szkołach w całym kraju

W ponad 900 szkołach w całym kraju w dniach 7-11 października przeprowadzone zostaną symulacje wyborów parlamentarnych w ramach programu edukacyjnego “Młodzi głosują”. Jego celem jest zachęcenie młodych ludzi do uczestnictwa

Wiadomości Region

80 – letnia rowerzystka zginęła po potrąceniu przez osobówkę

Wczoraj przed 20:00 w pobliżu Okartowa między Mikołajkami a Orzyszem samochód osobowy potrącił 80 – letnią  rowerzystkę. Kobieta zmarła na miejscu wypadku. Jak ustalili policjanci, 60-letni kierowca samochodu był trzeźwy.

Wiadomości Region

Kętrzyn: Sąd utrzymał w mocy postanowienie o umorzeniu śledztwa w sprawie molestowania dzieci przez proboszcza

Prokuratura Rejonowa w Kętrzynie umorzyła śledztwo w sprawie podejrzeń molestowania przez księdza kilkunastu dziewczynek poniżej 15. roku życia. Do takich zachowań miało dochodzić w dwóch parafiach woj. warmińsko-mazurskiego, w których