Nowe Miasto Lubawskie: Śledczy wyjaśniają sprawę śmierci noworodka

Nowe Miasto Lubawskie: Śledczy wyjaśniają sprawę śmierci noworodka

Śledczy wyjaśniają okoliczności śmierci noworodka, którego ciało do szpitala w Nowym Mieści Lubawskim przyniosła 16-latka. Zarzuty w tej sprawie usłyszał już partner dziewczyny.

Według nastolatki, dziecko urodziło się 7 marca i było martwe. Jednak zdaniem biegłego sądowego dziecko urodziło się żywe.
Prokuratorzy postawili już zarzuty 17-letniemu partnerowi nastolatki. Został on zatrzymany na trzy miesiące. Matka noworodka będzie odpowiadała za zabójstwo. Z racji na jej wiek sprawą zajmie się sąd dla nieletnich. O tym, że dziewczyna była w ciąży wiedzieli również jej rodzice. Do tej pory pracownicy socjalni i policjanci nie zajmowali się tą rodziną.

https://olsztyn.onet.pl/16-latka-przyniosla-do-szpitala-martwe-dziecko/cmb5gvn

Previous Ostróda: W połowie marca rozpoczyna się budowa wyczekiwanego wiaduktu
Next Orzysz: Dziewczynki w wieku 10-12 lat podejrzane o cztery włamania

You might also like

Wiadomości Region

W Elblągu ruszył proces przeciwko gminie Braniewo

Rodzice 8-letniej Magdy, która zginęła przygnieciona bramką podczas zabawy na wiejskim boisku, złożyli pozew o odszkodowanie od gminy Braniewo. Proces w tej sprawie rozpoczął się przed Sądem Okręgowym w Elblągu.

Wiadomości Region

Giżycko: Zatrzymano podejrzanego o zabójstwo 58 – latki

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie ustalili i zatrzymali 30-latka podejrzanego o zabójstwo 58-latki. Mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności. W

Wiadomości Region

Lidzbark Warmiński: 33 – latek zatrzymany za szereg rozbojów i wymuszeń

33 – letni mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego trafił na trzy miesiące do aresztu. Mężczyzna jest podejrzany o szereg przestępstw o charakterze rozbójniczym, których dopuścił się na terenie miasta. Na początku tygodnia