Pijany traktorzysta spowodował kilkugodzinny korek
Przed godziną 9 rano na wyjeździe z Olsztyna w stronę Barczewa na ulicy Lubelskiej ciągnik rolniczy najechał na fiata punto. Ruch został zatrzymany, na drodze utworzyły się ogromne korki.
Kobiecie kierującej osobówką nic się nie stało. Traktor przewrócił się na jezdnię. Okazało się jednak, że kierowca ciągnika był nietrzeźwy. Miał prawie promil alkoholu w organizmie. Dopiero po ponad godzinie udało się postawić przyczepę ciągnika na koła. Później trzeba było jeszcze posprzątać drogę, bo z przyczepy wysypało się pieczywo.
W całym zdarzeniu nikomu nic się nie stało, ale korki były potężne, a kierowcy byli zdezorientowani. Na czas uprzątnięcia ulicy kierowcy aut osobowych kierowani byli objazdami w kierunku DK 16. Ciężarówki musiały czekać na parkingach.
https://olsztyn.onet.pl/olsztyn-pijany-traktorzysta-zablokowal-droge-do-barczewa/mns6g3b
You might also like
Dziś w Olsztynie rusza 6. Ogólnopolski Festiwal Filmu Niezależnego “Okno”
Dziś w Olsztynie rusza 6. Ogólnopolski Festiwal Filmu Niezależnego “Okno”, który ma prezentować filmy nieznane z ekranów telewizyjnych. Podczas tegorocznej edycji po raz pierwszy nagrody zostaną przyznane również w kategorii
5-letnia dziewczynka zatruła się tlenkiem węgla podczas kąpieli
W Olsztynie 5-letnia dziewczynka zatruła się tlenkiem węgla podczas kąpieli. W mieszkaniu woda podgrzewana była piecykiem. Dziewczynka i jej rodzice trafili do szpitali na obserwację. Na miejscu pracowały służby ratownicze.
Gałkowo: 65 – latek zginął w pożarze domu
Do tragicznego w skutkach pożaru doszło dziś we wsi Gałkowo w powiecie piskim na Mazurach, zginął w nim 65-letni mężczyzna. Do pożaru doszło dziś rano. Gdy na miejsce przyjechali strażacy