PupiLove w olsztyńskiej BWA
Kolejna edycja targów PupiLove w Galerii BWA w Olsztynie. To wydarzenie kierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów.
Podczas targów będzie okazja odwiedzić stoiska wielu małych firm i manufaktur, które z pasją tworzą m. in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, zabawki, smakołyki. Nie zabraknie najbardziej oryginalnych akcesoriów dla psów, kotów i ich właścicieli.
PupiLove Targi to ogólnopolski projekt. Celem jest pokazywanie i promowanie polskich projektantów, wytwórców i dystrybutorów designerskich, niebanalnych produktów oraz akcesoriów dla zwierząt domowych. Na wsparcie mogą liczyć także artyści, których działania są związane ze światem zwierzaków. Elementem targów jest edukacja dotycząca zasad posiadania, nauki, treningu, pielęgnacji, żywienia i suplementacji naszych pupili.
Podczas wydarzenia zorganizowana będzie również sesja fotograficzna dla czworonogów. Ich właściciele dostaną na pamiątkę profesjonalne portretowe zdjęcie swojego pupila.
PupiLove Targi w Olsztynie odbędą się w niedzielę (6 października) w Galerii BWA przy al. Piłsudskiego 38 (budynek Planetarium). Imprezę można odwiedzić między 11:00 a 17:00, a wstęp jest darmowy.
https://www.olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/targi-dla-pupili-i-ich-wlascicieli.html
You might also like
W olsztyńskim “samotniaku” znaleziono praktycznie zmumifikowane zwłoki
Nawet trzy lata mogły leżeć w jednym z olsztyńskich lokali komunalnych zwłoki około 60-letniego mężczyzny. Policja potwierdza, że znalezione ciało było praktycznie zmumifikowane. Teraz prokuratura przeprowadzi sekcję zwłok, by ustalić
61 – latka zmarła na skutek potrącenia na przejściu dla pieszych
Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło rano na ul. Bałtyckiej w Olsztynie. Na wyznaczonym przejściu została potrącona kobieta. Obrażenia okazały się na tyle rozległe, że pomimo podjętej reanimacji 61-latka
Od listopada na ulice Olsztyna wyjadą autobusy nowej linii
Od listopada na ulice Olsztyna wyjadą autobusy nowej linii numer 35. Nowa trasa autobusowa będzie prowadziła z osiedla Podgrodzie na Plac Pułaskiego. Trasa będzie wiodła ulicami: Gotowca, Barczewskiego, Śliwy, pl.

