Śmiertelny wypadek w Komorowie Żuławskim
W Komorowie Żuławskim samochód ciężarowy zderzył się z osobową skodą. Zginęła jedna osoba, jedna została ranna.
Do tragicznego wypadku doszło około godziny 10.30. Prawdopodobnie osobowa skoda nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Na miejscu zdarzenia zginął 70-letni kierowca osobówki. Poszkodowana jest pasażerka auta. Na miejscu pracują prokurator i policja.
https://olsztyn.onet.pl/smiertelny-wypadek-w-komorowie-zulawskim/wfz1j8w
You might also like
Jedna osoba zginęła, a jedna została ranna w wypadku na krajowej 16
Jedna osoba zginęła, a jedna została ranna w wypadku na trasie krajowej numer 16. Na wysokości Kromerowa między Olsztynem a Biskupcem zderzyły się: motocykl i cztery osobowe auta. Do wypadku
Harcerze z Warmii i Mazur wyruszyli po Betlejemskie Światło Pokoju
Harcerze z regionu udali się na Słowację po Betlejemskie Światło Pokoju. Będzie je można zabrać do domów m.in. w Olsztynie i Elblągu. Następnie skauci przekażą Światełko kolegom z Obwodu Kaliningradzkiego.
W tym roku na Warmii i Mazurach nie będzie można zbierać i skupować winniczków
W tym roku na Warmii i Mazurach nie będzie można zbierać i skupować winniczków – zdecydował Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Olsztynie. Powodem jest spadek liczebności tych ślimaków i zbyt

