Tragiczny finał nocnej jazdy quadem
Tragicznie zakończyła się nocna podróż dwóch nastolatków. Około godz. 2 jechali quadem trasą wojewódzką nr 530 między Dobrym Miastem a Świątkami.
W okolicach wsi Drzazgi, z nieustalonych jeszcze przyczyn, quad zjechał z drogi i uderzył w drzewo.16-latek zginął na miejscu, natomiast 18-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny tragicznego wypadku.
http://wiadomosci.onet.pl/olsztyn/tragiczny-wypadek-nastolatkow-na-quadzie/q1fxpp
You might also like
Ełk: Zabawa na zamarzniętym jeziorze o włos od tragedii
Dzięki reakcji przypadkowego świadka i pomocy policjantów, trzy dziewczynki bezpiecznie dotarły do brzegu rozlewiska. Okazało się, że dzieci bawiły się na zamarzniętym akwenie, ale pokrywa lodowa zaczęła pod nimi pękać.
Pożar na fermie indyków w Stardunach
Dziś rano W Stradunach koło Ełku doszło do pożaru fermy indyków. Spłonęła duża część budynku, a wraz z nią około dwanaście tysięcy indyków. Zgłoszenie o pożarze strażacy otrzymali o 5.00
Precedensowe zakończenie sporu o gospodarstwo w Kanigowie
Zakończyła się sprawa tzw. późnego przesiedleńcy, który w 1983 roku wyjechał do Niemiec, a po 27 latach odzyskał sądownie gospodarstwo w Kanigowie pod Nidzicą. Rodzina, która mieszkała w tym gospodarstwie,