Tysiąc bezrobotnych z regionu ma szansę znaleźć zatrudnienie dzięki prywatnej agencji pracy
Tysiąc bezrobotnych z powiatów elbląskiego, ełckiego, bartoszyckiego i ostródzkiego ma szansę znaleźć zatrudnienie dzięki pośrednictwu prywatnej agencji pracy. Przetarg, ogłoszony przez Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie, wygrał olsztyński Instytut Badawczo-Szkoleniowy.
Instytut ma półtora roku na znalezienie zatrudnienia najtrudniejszym bezrobotnym, czyli osobom bez kwalifikacji lub od lat niepracującym. Jeśli utrzymają oni pracę przez co najmniej pół roku, agencja dostanie za to 11 tysięcy złotych.
Programem zostanie objętych po 300 bezrobotnych z powiatów ostródzkiego i elbląskiego i po 200 z powiatów ełckiego i bartoszyckiego.
http://wiadomosci.onet.pl/olsztyn/prywatna-agencja-pomoze-bezrobotnym-znalezc-prace/9ry4v
You might also like
Lasy Państwowe wytaczają sprawy dawnym przesiedleńcom z Warmii i Mazur
Lasy Państwowe wytaczają sprawy dawnym przesiedleńcom z Warmii i Mazur i przejmują własność ich nieruchomości leśnych. Przesiedleńcy odzyskali te nieruchomości wcześniej od Skarbu Państwa na drodze sądowej. W sądzie w
Warmia i Mazury słabo wykorzystuje środki unijne
Województwo warmińsko-mazurskie nadal jest w ogonie regionów pod względem wykorzystania środków unijnych z Regionalnych Programów Operacyjnych na lata 2014-2020 – informuje Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. W naszym regionie plan na
Siedem firm chce budować drogę dojazdową do lotniska w Szymanach koło Szczytna
Siedem firm chce budować drogę dojazdową do lotniska w Szymanach koło Szczytna. Trasa połączy drogę krajową nr 57 z terminalem pasażerskim, powstającego lotniska regionalnego dla Warmii i Mazur. Jak podał