W Gołdapi ponad 250 mieszkańców ewakuowano z powodu niewybuchu z czasów wojny
W Gołdapi ponad 250 mieszkańców ewakuowano z powodu niewybuchu z czasów wojny.
Z budynków, sklepów i ulic Gołdapi służby ewakuowały około 270 osób. Policjanci apelowali do mieszkańców Gołdapi i turystów, by słuchali poleceń służb i i oddalili się z miejsca zagrożonego wybuchem.
Niewybuch został wywieziony przez saperów, a policjanci szybko przywrócili normalny ruch na ulicach.
http://olsztyn.onet.pl/goldap-ponad-250-mieszkancow-ewakuowano-z-powodu-niewybuchu-z-czasow-wojny/6tcvyj5
You might also like
Samorząd Ostródy ogłosił czwarty przetarg na przebudowę wadliwych statków żeglugowych
Samorząd Ostródy ogłosił kolejny przetarg na przebudowę wadliwych statków żeglugowych, które mają wozić turystów po Kanale Ostródzko-Elbląskim. Jeśli jednostki nie zostaną przebudowane do końca tego roku, gmina będzie musiała oddać
Nowe inwestycje mają poprawić bezpieczeństwo ruchu drogowego w regionie
W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się konferencja prasowa z udziałem wiceministra infrastruktury i budownictwa Jerzego Szmita, wojewody Artura Chojeckiego i dyrektora olsztyńskiego oddziału GDDKiA Mirosława Nicewicza, poświęcona kolejnym inwestycjom mającym
Poszukiwana nastolatka odnalazła się we Wrocławiu
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji z Olsztyna na terenie Wrocławia odnaleźli poszukiwaną 13-letnią Julię. Zaginiony 14-letni Kamil został odnaleziony dzień wcześniej. Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania dwójki nastolatków z gminy Dywity.