Elbląg: 32 – latka porwała dziecko swojej koleżanki

Elbląg: 32 – latka porwała dziecko swojej koleżanki

Dzięki szybkiej reakcji elbląskich i świętokrzyskich policjantów udało się zatrzymać kobietę podejrzaną o uprowadzenie 4-miesięcznego dziecka. Niemowlę całe i zdrowe trafiło pod opiekę lekarzy. Porywaczką okazała się jego opiekunka.

Do uprowadzenia 4-miesięcznej dziewczynki doszło w niedzielę w Elblągu. 32-letnia kobieta opiekowała się dzieckiem swojej koleżanki. W pewnym momencie opuściła miasto, zabierając podopieczną ze sobą.
Dzięki błyskawicznej akcji policji, kobieta została zatrzymana w niewielkiej miejscowości pod Kielcami. Stróże prawa ustalili, że niemowlę miało trafić poza granice Polski, najprawdopodobniej do Niemiec.
Zaraz po zatrzymaniu kobiety dziecko zostało przewiezione do szpitala i przeszło badania.  Życiu i zdrowiu malucha nie zagraża już niebezpieczeństwo.
Sprawczyni grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

http://wiadomosci.onet.pl/olsztyn/elblag-opiekunka-porwala-niemowlaka-dziecko-mialo-trafic-do-niemiec/j6vdh4

Previous Wyznaczono terminy rozpraw w sprawie korupcji w urzędzie marszałkowskim
Next Kosmiczny piknik na olsztyńskich Jarotach

You might also like

Wiadomości Region

Archeolodzy przygotowują się do poszukiwania pola bitwy pod Grunwaldem

Archeolodzy nie ustają w wysiłkach mających na celu dokładne zlokalizowanie miejsca, w którym w 1410 roku wojska polsko-litewskie pokonały zakon krzyżacki. W lecie międzynarodowe ekipy badaczy wrócą pod Grunwald. Poszukiwania

Wiadomości Region

W czerwcu ruszą nowe loty z Szyman do Londynu

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej uruchamia loty z Szyman do Londynu. Pierwszy lot już 18 czerwca. Połączenie na lotnisko Luton będzie realizowane 3 razy w tygodniu

Wiadomości Region

Od stycznia z lotniska w Szymanach będą uruchomione połączenia do Monachium, Berlina i Krakowa

Od stycznia z lotniska w Szymanach na Mazurach będą uruchomione połączenia samolotowe do Monachium, Berlina i Krakowa. W kolejnych miesiącach mają zostać uruchomione połączenia z Londynem, Oslo i Dublinem. Loty