Grzęda gm. Bisztynek: 56 – latek wszedł do lokalu wyborczego z wiatrówką

Grzęda gm. Bisztynek: 56 – latek wszedł do lokalu wyborczego z wiatrówką

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który dzisiaj około południa wszedł do lokalu wyborczego w szkole w Grzędzie w gminie Bisztynek. Mężczyzna groził osobom obecnym w lokalu wiatrówką, próbując zakłócić przebieg głosowania. Napastnikiem był 56-letni mieszkaniec gminy Bisztynek.

Według wstępnych ustaleń policjantów, Janusz K. groził członkom komisji. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przewieźli na posterunek w Bisztynku.
56-latek zareagował agresywnie, nie mogąc znaleźć na liście wyborczej spodziewanego nazwiska. Słysząc odpowiedź, gdzie może znaleźć odpowiednie nazwisko, miał wyjąć broń i zacząć grozić komisji.

http://wiadomosci.onet.pl/olsztyn/wszedl-do-lokalu-wyborczego-w-mundurze-i-z-bronia/7y6he0

Previous Lasy Państwowe wytaczają sprawy dawnym przesiedleńcom z Warmii i Mazur
Next Ruch samochodowy w Śródmieściu wraca do docelowej organizacji

You might also like

Wiadomości Region

Policjanci pracują nad sprawą szczątków ze Spręcowa

Policjanci zajmujący się poszukiwaniem i identyfikacją osób zaginionych bardzo często wracają do niewyjaśnionych spraw sprzed lat. Jedną z nich jest ta dotycząca czaszki ludzkiej znalezionej w lesie pod Spręcowem w

Wiadomości Region

Tragiczny finał poszukiwań 44 – letniego wędkarza

Wczoraj około godz. 14:00 zakończyły się poszukiwania 44-letniego wędkarza, który dzień wcześniej wpadł do jeziora. Ciało 44-letniego mieszkańca powiatu ełckiego wyłowiono z jeziora Druglin Duży w Rożyńsku w gminie Ełk.

Wiadomości Region

Zapadł wyrok w sprawie 10 pracowników agencji towarzyskiej z Wilkas

10 pracowników byłej agencji towarzyskiej w Wilkasach koło Giżycka usłyszało w piątek wyroki. Trzech dostało karę bezwzględnego więzienia, pozostali mają wyroki w zawieszeniu na 3 i 4 lata oraz dozór