Nowy odcinek S7 zostanie oddany do użytku

Nowy odcinek S7 zostanie oddany do użytku

Pod koniec tygodnia zostanie otwarty nowy odcinek drogi S7 z Nidzicy do Napierek. Jej budowa trwała ponad dwa lata.

Długość tego odcinka wynosi niecałe 23 kilometry, a koszt inwestycji to prawie 500 milionów złotych. Budowę drogi podzielono na dwa etapy: obwodnicę Nidzicy i trasę z Nidzicy Południe do Napierek. Jak zapowiadają drogowcy, do końca tego roku ma być gotowy cały odcinek S7 na Warmii i Mazurach.
Droga ekspresowa ma połączyć ze sobą Gdańsk, Warszawę i Kraków. Oficjalne otwarcie trasy S7 odbędzie się o godzinie 12 w piątek na terenie przyszłego Miejsca Obsługi Podróżnych “Pawliki”. W uroczystości wezmą udział przedstawiciele rządu, inwestorzy i wykonawcy.

http://olsztyn.onet.pl/w-piatek-pojedziemy-nowym-odcinkiem-drogi-s7-do-konca-roku-trasa-na-warmii-i-mazurach/m4ztmk2

Previous Pisz: 27 - latek hodował marihuanę nad jeziorem
Next Wielkie Jeziora Mazurskie otrzymają wsparcie finansowe

You might also like

Wiadomości Region

Gmina Kozłowo wybrała nowego wójta w I turze

Marek Wolszczak miażdżącą przewagą głosów wygrał przedterminowe wybory na wójta Kozłowa. Oficjalne wyniki głosowania podał dyrektor olsztyńskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego Piotr Sarnacki. Marek Antoni Wolszczak pokonał czterech innych kandydatów

Wiadomości Region

Ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego podsumowali sezon

Ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego podsumowali sezon letni na wodach regionu.  Ratownicy interweniowali na wodzie ponad 500 razy, udzielali pomocy ponad 700 osobom, z których blisko 100 trafiło do szpitala.

Wiadomości Region

Wypadek busa wycieczkowego koło Mikołajek

Sześć osób, w tym czworo dzieci, trafiło do szpitali na obserwację po wypadku busa wycieczkowego koło Mikołajek. Do wypadku doszło, gdy kierowca samochodu osobowego, najprawdopodobniej zagapił się i najechał na