Z Warmii i Mazur wyruszy dzisiaj drugi transport darów dla Ukrainy
Z Warmii i Mazur wyruszy dzisiaj drugi transport darów dla Ukrainy. Będą przewiezione do warszawskiej cerkwi przy ulicy Miodowej. Tym razem będzie to głównie odzież.
Zbiórkę prowadziło Stowarzyszenie Młodzi Demokraci w Bartoszycach, Lidzbarku Warmińskim i Olsztynie. Wynajęty bus zabierze także rzeczy mniejszości ukraińskiej z innych miast regionu.
To już drugi taki transport. Wcześniej do punktu zbiórki w Warszawie przewiezione zostały zebrane w czasie akcji leki. Dzisiaj przewożone będą dary z biur poselskich Mirona Sycza i Piotra Cieślińskiego oraz biura senatorskiego Ryszarda Góreckiego.
Źródło:http://wiadomosci.onet.pl/olsztyn/na-ukraine-wyrusza-dary-z-warmii-i-mazur/56115
You might also like
Rodzina przesiedleńców z Dorotowa domaga się 100 tys. odszkodowania
Kwoty 100 tys. zł domaga się przed sądem rodzina Warmiaków, za pozostawione w Dorotowie pod Olsztynem, po wyjeździe do Niemiec gospodarstwo rolne. Przed sądem okręgowym w Olsztynie rozpoczął się we
Sanpeid bada sprawę zatrucia pokarmowego na obozie harcerskim
Warmińsko-Mazurski Inspektor Sanitarny wyjaśnia sprawę zatrucia pokarmowego w Harcerskiej Bazie Obozowej w Zalesiu w Małopolsce. Uczestnikami obozu byli w większości mieszkańcy Warmii i Mazur, ale także harcerze z Podlasia, Pomorza,
Pod Grunwaldem ruszyły przygotowania do tegorocznej inscenizacji bitwy
Pod Grunwaldem ruszyły przygotowania do tegorocznej inscenizacji bitwy, na którą od kilkunastu lat ściąga rycerstwo i widzowie z całej Europy. W tym roku rekonstrukcja bitwy odbędzie się 12 lipca o

