Dwie osoby zginęły w wypadku na trasie Susz-Bałoszyce
Wczoraj do tragicznego zdarzenia doszło na trasie Susz-Bałoszyce. Samochód uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu zginął pasażer, natomiast kierowcy mimo prób reanimacji nie udało się uratować.
Do zdarzenia doszło około godziny 21. Ze wstępnych informacji policji wynika, że kierowca BMW nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków.
W samochodzie jechały dwie osoby. Mężczyźni mieli około 20 lat. Z relacji świadków wynika, że auto było całkowicie zmiażdżone i rozpadło się na pół.
http://wiadomosci.onet.pl/olsztyn/tragiczny-wypadek-na-trasie-susz-baloszyce-nie-zyja-dwie-osoby/cvmkcp
You might also like
177 pocisków i granatów moździerzowych znaleziono przy drodze w gminie Iłowo-Osada
177 pocisków i granatów moździerzowych znaleziono przy drodze w gminie Iłowo-Osada. Zauważyli je robotnicy pracujący przy pogłębianiu pobocza drogi powiatowej. Początkowo natrafili na granat moździerzowy, a chwilę później na 5
Śmiertelny wypadek w Dywitach
Na drodze krajowej nr 51 w Dywitach pod Olsztynem zderzyły się dwa samochody osobowe i ciężarówka. Jeden z kierowców auta osobowego nie żyje, a trzy inne osoby zostały ranne. We
Barciany: Zasnął w sklepie, do którego się włamał
Policjanci z Kętrzyna otrzymali zgłoszenie, że w jednym ze sklepów w Barcianach jest uszkodzony zamek, są uchylone drzwi wejściowe, a w środku leży mężczyzna. Przybyli na miejsce funkcjonariusze stwierdzili, że

