Od poniedziałku ruszą prace remontowe przy olsztyńskim “Manhattanie”
Od jutra ruszą prace związane z remontem parkingu przy C.H. Manhattan. Teren będzie niedostępny dla kierowców.
11 sierpnia miasto podpisało umowę na przebudowę parkingu przy C.H. Manhattan. Wykonawcą inwestycji jest firma Kasia z gminy Purda, która przedstawiła najkorzystniejszą ofertę. Parking będzie niedostępny dla kierowców już od poniedziałku. W związku z pracami budowlanymi teren ten będzie zamknięty przez najbliższe kilka miesięcy.
Po zakończeniu robót, a ma to nastąpić najpóźniej w grudniu tego roku, do użytku oddanych zostanie 80 miejsc postojowych na placu o utwardzonej nawierzchni. Parking przy Manhattanie będzie oświetlony i można będzie do niego dojechać od ul. Kopernika i ul. Kościuszki (powstaną wjazdy i wyjazdy w kierunku obydwu ulic). Ponadto przebudowane zostaną sieci: kanalizacji deszczowej, ciepłownicza i energetyczna. Koszt inwestycji to 468 tys. złotych.
https://www.olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/przebuduja-parking-przy-ch-manhattan.html
You might also like
Stan operowanych pacjentów w śpiączce jest stabilny
Japoński neurochirurg prof. Isao Morita poinformował na konferencji prasowej, że stan wszystkich operowanych w Olsztynie pacjentów w śpiączkach jest stabilny. Omawiając swoją pracę w Olsztynie prof. Morita przyznał, że badał
Kortowiada rozpocznie się paradą studentów – możliwe będą utrudnienia w ruchu
W czwartek 15 maja ulicami Olsztyna przejdzie parada studentów. W związku z tym w godz. 10:00-15:00 na ternie całego miasta, a w szczególności na trasie od al. Piłsudskiego do al.
Policja wodna uratowała 60 – letniego sternika
Policyjni wodniacy wyciągnęli z wody sternika, który wypadł z żaglówki. To pierwsza w tym sezonie taka akcja. Funkcjonariusze pomogli 60-letniemu mężczyźnie, który wpadł do wody, po tym jak na jeziorze